Produsent: Manna

Kokosmelk kondensert200 ml, økologisk, Manna

SKU: 7396
Produsert: Sri Lanka
Best før: 01.08.2027
vegan
Vegansk
kr 39,00
Manna Kondensert Kokosmelk er laget av 100% økologiske kokosnøtter og har en fyldig og kremet konsistens med naturlig sødme. Dette er et ypperlig melkefritt alternativ til tradisjonell kondensert melk.
Se detaljer
På lager online

Normalt 3-5 virkedager

Kokosmelk kondensert200 ml, økologisk, Manna

kr 39,00

Den kondenserte kokosmelken fra Manna er økologisk sertifisert og er helt fri for kunstige tilsetningsstoffer og sprøytemidler.

Kokosmelken gir desserten eller sausen din en deilig kremet konsistens og fyldig tekstur.

VITAMINER OG MINERALER
Kokosmelk inneholder ikke laktose og kan derfor brukes for laktoseintolerante som en erstatning for melk i mat. Den inneholder litt protein og vitaminer, og lite karbohydrater.

BRUK

Rist, rør eller varm melken opp før bruk slik at den er helt flytende. Rør under oppvarming ellers kan melken skille seg.

Kokosmelken fra Manna er et melkefritt alternativ og passer dermed perfekt til plantebaserte oppskrifter.

Bruk den i curryer, sauser og supper.

Kokosnøttkjøtt*, sukker* *økologisk

Oppbevares kjølig etter åpning og brukes innen få dager.

  • Energi:512 KJ
  • Kalorier:512 kcal
  • Fett:32.2 g
  • Mettet Fett:30.3 g
  • Karbohydrater:52.5 g
  • Sukkerarter:36 g
  • Fiber:0 g
  • Protein:3.1 g
  • Salt:0.1 g