Melkesjokolade Cappuccino100g, økologisk, Vivani

SKU: 5009
Best før: 30.04.2027
kr 59,00
Vivani sin melkesjokolade cappuccino er en perfekt kombinasjon av myk melkesjokolade og aromatisk kaffe. Den fyldige kakaosmaken balanseres av finmalte espressobønner, som gir en autentisk cappuccinoopplevelse i hver bit. Med sin rike smak og fløyelsmyke tekstur er denne økologiske sjokoladen ideell for kaffeelskere som ønsker en sofistikert sjokoladeopplevelse.
Se detaljer
På lager online

Normalt 3-5 virkedager

Melkesjokolade Cappuccino100g, økologisk, Vivani

kr 59,00

Denne sjokoladen kombinerer intens kakao med et balansert hint av kaffe, som gir en deilig harmoni mellom bitterhet og sødme. Den er laget av økologiske råvarer av høy kvalitet, helt fri for kunstige tilsetningsstoffer, og gir en naturlig og ren smak. Perfekt for de som ønsker en luksuriøs kombinasjon av sjokolade og kaffe.

BRUK

Perfekt som en liten luksus sammen med en kopp kaffe, eller som en smakfull ingrediens i desserter og bakverk.

Rørsukker*, kakaosmør*, kakaomasse*, helmelkpulver*, kakaomasse*, fløtepulver*, kaffe* 2,4%, skummetmelkpulver*, mysepulver*, bourbon vaniljeekstrakt* *økologisk Minimum 40% kakao.

Gluten,Nøtter

Tørt og svalt, helst mellom 16-18°C. Unngå direkte sollys.

  • Energi:2434 KJ
  • Kalorier:585 kcal
  • Fett:40 g
  • Mettet Fett:25.5 g
  • Karbohydrater:47.8 g
  • Sukkerarter:46.7 g
  • Fiber: g
  • Protein:5.4 g
  • Salt:0.18 g