Mørk sjokolade "sticks", 48%, 1,6 kg, økologisk, Kaoka

Fyldige mørke sjokoladesticks med 48 % kakao. Passer perfekt til deg som trenger kvalitetssjokolade i større mengder. Perfekt til baking, desserter eller som en liten sjokoladesnack.
  kr 699,00

Tilgjengelighet På lager

stk
Klarna Vipps

Gratis levert til utleveringssted på ordrer over 999,-

Varenummer: 5631
Best før: 21/01/2027
Produsert:
Merke: Kaoka

Økologisk

Vegetar

Hvorfor velge økologisk Sjokolade?

Kaoka jobber tett med kakaobønder og sikrer rettferdig handel og bærekraftig produksjon. Ved å velge økologisk sjokolade støtter du rene dyrkingsmetoder uten bruk av sprøytemidler eller GMO, samtidig som du får en sjokolade med rikere smak og bedre kvalitet.

Produktbeskrivelse

Disse økologiske sjokoladestickene fra Kaoka er laget med kakaobønner av høy kvalitet, og har en balansert smak med tydelig kakaopreg og mild sødme. De egner seg perfekt til smelting, baking og konfektproduksjon, men kan også nytes som de er.

BRUK

Bruk sticksene i croissanter, boller eller bakverk, smelt dem til glasur, lag hjemmelaget konfekt – eller nyt dem som en mørk sjokoladebit rett fra posen. Praktisk størrelse og form gjør dem enkle å jobbe med i både små og store mengder.

Ingredienser

Rørsukker* (51%), kakaomasse* (42%), kakaosmør* (7%)

Kan inneholde spor av : Melk/laktose, Nøtter

Næringsinnhold (per 100 g/ml)

Energi 2195.0 KJ / 526.0 kcal
Fett 30.0 g
-- Mettet fett 19.0 g
Karbohydrater 55.0 g
-- Herav Sukkerarter 52.0 g
Fiber 7.0 g
Protein 5.5 g
Salt 0.02 g
Laster...