Melkesjokolade m/ hele hasselnøtter, 100 g, økologisk, Meybona

Opplev den uimotståelige kombinasjonen av deilig melkesjokolade og nøye utvalgte hele hasselnøtter fra Meybona. En smakfull sjokoladeopplevelse som vil få smaksløkene dine til å juble!
  kr 69,00

Tilgjengelighet På lager

stk

Sikker betaling med Klarna eller Vipps

Gratis frakt på ordrer over 999kr og levering til nærmeste utleveringssted

Varenummer: 4221
Best før: 30/11/2025
Produsert:
Merke: Meybona

Økologisk

Vegetar

Produktbeskrivelse

Meybona sin melkesjokolade med hele hasselnøtter er laget av økologiske ingredienser som rårørsukker, kakaosmør og helmelkpulver. Med minst 35% kakao i sjokoladen får du en velbalansert smak som kombinerer fyldig kakaosmak med den søte, maltaktige smaken av rårørsukker. Og når du tar en bit, vil du bli møtt med de deilige, sprøe hele hasselnøttene som gir en ekstra dimensjon til denne himmelske sjokoladeopplevelsen.

Denne Melkesjokoladen med hele hasselnøtter er en perfekt liten luksus i hverdagen, enten du vil nyte den selv eller gi den som en gave til noen du er glad i. Oppbevar den tørt og kjølig for å bevare den fantastiske smaken.

Gjør deg klar til Meybona sin melkesjokolade med hele hasselnøtter.

LEVERANDØR
Vi er stolte av å samarbeide med Meybona, en sjokoladeprodusent med over 90 års erfaring. Fra import av kakaobønner til produksjon av deilige sjokoladeplater, har Meybona full kontroll over hele prosessen og sikrer enestående kvalitet. Deres motto "BEAN TO BAR" betyr at all sjokoladen er produsert fra bunnen av, med omsorg og dedikasjon.

Ingredienser

Rårørsukker*, kakaosmør*, helmelkpulver* (21%), hasselnøtter* (17%), kakaomasse*, bourbonvanilje* *økologisk Kakao: minst 35%

Kan inneholde spor av : Gluten, Nøtter


Oppbevaring : tørt og kjølig

Næringsinnhold (per 100 g/ml)

Energi 2441.0 KJ / 589.0 kcal
Fett 43.0
-- Mettet fett 20.3
Karbohydrater 42.0
-- Herav Sukkerarter 40.4
Protein 9.1
Salt 0.2